Egyesületünk

• Megnevezés: Mogyorósbányai Fúvószenekar Egyesület
  • Alapítva: 2000.10.16.
  • Székhely: 2535 Mogyorósbánya, Sport utca 61.
  • Számlaszámunk: 58600458-12009453
  • Adószámunk: 18611416-1-11
  • Statisztikai számunk: 18611416-9133-529-11
  • Bírósági határozat száma: Pk.60.060/2000/4

Az egyesület alapfeladatai

• zeneszolgáltatás
  • kulturális életben való részvétel
  • hagyományőrzés
  • zeneoktatás támogatása

Az egyesület tagjai

• Aktív zenész tag az a személy, aki jelenleg is a zenekarban játszik.
  • Nem aktív zenész tag az a személy, aki a zenekarban valamikor játszott, de már abbahagyta.
  • Zenekari tagsággal nem rendelkező egyesületi tag (pártoló tag)

Az egyesület tagsága

Az egyesületnek tagja lehet az a személy, aki az alapfeladatokba foglalt elveket elfogadja, ezekért tesz, és alárendeli magát az SZMSZ szabályainak. Új egyesületi tag felvételére két egyesületi tag ajánlása szükséges. A tag felvételéről a taggyűlés dönt titkos szavazással. Az egyesületi tag kötelessége az egyesület tulajdonát képező vagyontárgyak, valamint az eseti bérlemények épségének megóvása, karbantartása.

Az egyesület elnöksége

Az egyesület elnökségét elnök, valamint 4 elnökségi tag alkotja. Az egyesület felelős vezetője az elnök, aki munkáját az alapító okirat és az SZMSZ-ben meghatározottak alapján végzi.

Elnökség 2020:

Elnök: Kriszeg Erik
Tagok: Doszpoth Péter, Krajcsovszky Bence, Kriszeg Ákos, Szádóczkiné Török Ivett